V-Twin Days
V letošním roce máme pro Vás připravené testování motocyklů v netradičním stylu.
Akce je zaměřena především na motocykl Suzuki SV 650 ABS, který je v rámci své kategorie vynikající snad ve všech směrech.
Mimo této legendární Suzuki si u nás můžete vyzkoušet třeba skútry Piaggio nebo Vespa.

Naším cílem je poskytnout možnost zkušebních jízd na motocyklech Suzuki, Piaggio nebo Vespa zejména těm z Vás, kteří vážně uvažujete o pořízení nového motocyklu nebo skútru, ale nejste si dosud zcela jistí vlastní volbou. 

Letos novinka: ze všech účastníků Víkendu s SV650A budou vylosováni tři účastníci, kteří obdrží věcnou cenu v formě trička Suzuki. Z těchto tří pak bude následně vylosován jeden, který bude pozván na okruh v Mostě. Vylosovanému bude umožněno si vyzkoušet motocykl Suzuki GSX-S750A na okruhu v rámci novinářských testů.

A to není vše. 
V rámci testovacích dnů si u nás můžete nechat udělat diagnostický test elektroniky zcela zdarma  a k tomu měření výkonu na motorové brzdě s 50% slevou.


Průběh a podmínky akce:
- pro motocykly připravena trasa o délce jízdy 20-25 min.
- výše jistiny pro zapůjčení každého motocyklu je 10.000,-Kč nebo Váš stávající motocykl
- sobotní vyjížďky začínají v 9:00 a končí ve 12:00. V neděli se na Vás budeme těšit opět od 9-ti do 12-ti hodin. V případě velkého zájmu prodlužujeme vyjížďky.

   
K dispozici bude flotila motocyklů různých kategorií a popřípadě i skútrů:
Suzuki
  • SV 650 ABS
Piaggio 
  • Medley 125 ABS
  • MP3 LT 500 Touring Bussines
Vespa
  • Primavera 125 ABS

Informace o akci a registraci ke zkušební jízdě můžete provést telefonicky na 603 280 080, nebo mailem na prodej@repremoto.cz